Oryginalny, Nowy, Duży Dobre Repliki Zegarek Datownikowy Glashütte Senator Excellence

Oryginalne, wysokiej klasy zegarmistrzowskie rzemiosło Glashütte jest dobrze znane i ma fanów na całym świecie. Doceniają wyśmienity kunszt marki z Niemiec i jej surowe wymagania dotyczące zegarków. Glashütte Original wprowadza teraz na rynek limitowaną edycję zegarka jako prezent dla starych i nowych przyjaciół marki w Chinach, który jest dostępny wyłącznie online w butiku WeChat. Nowo wprowadzony na rynek zegarek Senator Excellence Panorama Date z fazą księżyca sprytnie łączy tradycyjne elementy z nowoczesnym designem i jest wyposażony w ciemnozieloną tarczę, która jest olśniewająca.

Harmonijne dopasowanie kolorów, niepowtarzalny design

Zieleń zawsze wywiera niezwykły wpływ na ludzi. Zielony to kolor natury, symbol świeżości, witalności i życia, synonim nadziei, pokoju i harmonii – te wartości cenimy najbardziej w zabieganym życiu XXI wieku. Z tego powodu „letni zielony” stał się najlepszym kolorem dla nowo wprowadzonego limitowanego zegarka butikowego WeChat firmy Glashütte Original.

Nowy zegarek Senator Excellent Outsize z datownikiem i fazami księżyca jest limitowany do 100 sztuk i jest arcydziełem precyzji i praktyczności. Co więcej, ten zegarek jest także solidnym świadectwem sumiennego dążenia marki do wykwintnego wykonania, wieloletniego dziedzictwa i zrównoważonego designu. Zielona tarcza posiada efekt gradientu, który uzupełnia elegancką i niepowtarzalną obudowę ze stali nierdzewnej oraz dwa starannie dobrane ciemnoniebieskie paski, tworząc ostatecznie wyjątkowy zegarek o niezwykłym smaku. Przypadkowe spojrzenie sprawia, że człowiek czuje się zatrzymany w czasie i przestrzeni. Zamrożenie jest bardzo cenne.

Znakomita tarcza, niezwykła elegancja

Zegarek Senator Excellent z datownikiem i fazami księżyca łączy w sobie dwie oryginalne, klasyczne funkcje Glashütte: srebrny księżyc śledzi swoją ścieżkę w łukowatym dysku faz księżyca o godzinie 10. Piękne krzywizny są wykonane ręcznie dzięki skrupulatnej technologii frezowania diamentów, błyszczą i błyszczą. Reprezentatywny dla marki duży wyświetlacz kalendarza znajduje się na godzinie czwartej, z tłem w kolorze kości słoniowej i bez linii podziału pośrodku, dzięki czemu jest przejrzysty i łatwy do rozróżnienia. Kolorowa tarcza w kolorze „zielonym środkiem lata” ozdobiona jest wykwintną dekoracją w kształcie słońca, pokazującą efekt gradientu, który jest piękny.

Doskonałe zegarki, osiągające perfekcję

Koperta 40-milimetrowego wyjątkowego zegarka wprowadzonego na rynek tym razem jest satynowana i polerowana oraz wyposażona w smukłą ramkę, która podkreśla jego elegancję. Ręcznie tłoczone cyfry rzymskie są polerowane diamentowo i wykonane z białego 18-karatowego złota. Są one połączone ze stylowymi i pięknymi, rodowanymi wskazówkami, uderzająco kontrastującymi z zieloną tarczą. Nowy zegarek jest połączony z ciemnoniebieskim paskiem ze skóry aligatora z Luizjany ze składaną klamrą. W zestawie znajduje się również niebieski nylonowy pasek w oplocie. Możesz wybierać pomiędzy eleganckim lub dynamicznym.

Oryginalny mechanizm, genialny kunszt

Nowy zegarek jest wyposażony w mechanizm z naciągiem automatycznym marki Calibre 36-24, wysoko ceniony za doskonałe wykonanie i wydajność. Mechanizm ten ma rezerwę chodu wynoszącą co najmniej 100 godzin i jest wyposażony w antymagnetyczną silikonową sprężynę włosową. Ponadto ten samodzielnie wykonany mechanizm jest również wyposażony w kultowe logo marki z podwójnym G i wydrążony automatyczny rotor z wahadłem z 21-karatowego złota.

Członkowie są wybitni i wyjątkowi.

Od debiutu w 2016 roku oryginalny zegarek Senator Excellence firmy Glashütte zawsze zasłużył na swoją reputację. Na początku projektowania tych zegarków inżynierowie i projektanci niemieckiej marki zegarków najwyższej klasy Glashütte Original przestrzegali rygorystycznych standardów, czy to w zakresie stabilności, dokładności, czasu pracy czy estetyki. Każdy zegarek podlega 24-dniowej wewnętrznej kontroli jakości. Obecnie w rodzinie Senator Excellence znajdują się cztery modele dobre repliki zegarków, a każdy model ma do wyboru inne modele: oprócz znaczących kalendarzowych zegarków z fazami księżyca, dostępne są także zegarki z kalendarzem wiecznym, zegarki z dużym kalendarzem i duże zegarki z trzema wskazówkami. Oglądać.