Replika Zegarka Breitling Superocean Chronograf Z Czarną Płytką

Breitling to znana szwajcarska firma zegarmistrzowska o chwalebnej historii. Ale większość ludzi noszących zegarki Breitling jest profesjonalistą. Wiele osób uwielbia Breitling za jego wyrafinowaną technologię zegarową i unikalny design – jeden z najważniejszych obszarów w lotnictwie. Pierwszy zegarek Breitlinga został zaprojektowany dla astronautów.

Zegarki Breitling są szeroko stosowane w lotnictwie, co również w pełni ilustruje wysoką dokładność Breitling. Od tego czasu Breitling zaczął zwiększać wydajność i rozszerzać zakres zastosowania poprzez ciągłe badania, rozwój i innowacje. Dziś przedstawię szczegóły repliki zegarka Breitling Superocean Chronograph AB2020121B1S1.

Ten zegarek repliki Breitling ma rozmiar 42 mm i jest to zegarek do nurkowania w stylu podobnym do naszego Submariner z fałszywego Rolexa na sprzedaż na naszej stronie.


Obudowa ze stali nierdzewnej 316L jest polerowana w procesie polerowania, który jest jasny i teksturowany. Czarna ceramiczna ramka obraca się w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, a łuski na niej są proste.

Pozycja repliki zegarka Breitling na godzinie 12 jest inkrustowana nocnymi perłami, ramka ramki jest wypolerowana i zaokrąglona, ​​głębokość jest umiarkowana, a ręka jest wygodna. Szkło zegarka jest wykonane z prawdziwego szkła szafirowego, w sposób nieoślepiający, i jest pokryte piękną niebieską folią ochronną, która jest czysta i przezroczysta, a cała tarcza jest szczegółowo przedstawiona.

Czarna tarcza tego repliki zegarka Breitling Superocean jest dojrzała i stabilna, a srebrne znaczniki godzin metalowych nadają całości głębi. Mechanizm ten to Asia2824, który jest stabilny i trwały oraz ma doskonałą wydajność.

Zgodny z większością zegarków repliki Breitling, ten zegarek repliki Breitling ma nieprzezroczysty design u dołu. Wypolerowana i wypolerowana obudowa ma jasne i mocne litery. Nieprzezroczysta konstrukcja u dołu nie widzi ruchu, co jest jeszcze bardziej bezbłędne w przypadku replik zegarków.

Ten replikowany zegarek Breitling wykorzystuje czarny gumowy pasek z siatki, który jest wygodny i miękki w noszeniu. Krawędzie paska są starannie cięte bez zadziorów. Klamra jest doskonale wykonana. Wygrawerowane na nim logo Breitling jest trójwymiarowe. Wyszczotkowany ślad z tyłu klamry jest również wygrawerowany.

Ta replika Breitling Superocean AB2020121B1S1 to klasyczny zegarek, niski, nie będzie tak łatwy do noszenia jak imitacja zegarków Rolex, a także został doceniony przez wielu fanów. Ta replika Breitling jest oglądana z zewnątrz. Znakomite kunszt jest taki sam jak oryginał!