Sześciu Szczegółów Nie Można Zignorować Podczas Naprawy Zegarki Repliki

Zegarek to precyzyjne narzędzie do pomiaru czasu i skomplikowany proces konserwacji zegarka. Dla przeciętnego człowieka, nawet jeśli stoisz przy naprawianiu zegarka, nie ma żadnej wskazówki. Jeśli spotkasz naprawiającego zegarki repliki o czarnym sercu i zrobisz coś ze swoim miłosnym zegarkiem, jestem pewien, że się nie dowiesz. W naprawie zegarków liczba osób, które zostały zepsute, jest niezliczona.


Z tego powodu Xiaobian jest tutaj, aby przedstawić ci wiedzę na temat naprawy zegarków i przyjrzeć się sześciu szczegółom, których nie można zignorować podczas naprawy zegarków.

Szczegół 1:

Staraj się wybierać te sklepy z zegarkami z dobrym kredytem lub sklepy z zegarkami w dużych sklepach. Duże sklepy mają również ograniczenia w zarządzaniu osobistymi warsztatami zegarmistrzowskimi.

Szczegół 2:

Aby zrozumieć wadę ich zegarka, obserwuj kiepski sprzęt i kiepską płytkę drukowaną zegarka kwarcowego jest bardzo mało prawdopodobne. Jeśli jest to okropne, zegarek może również odzwierciedlać odpowiednie zjawisko usterki; dobre zegarki repliki zwykle nie wykazują tych problemów.

Szczegół 3:

Pamiętaj, aby łatwo nie uwierzyć w reklamę sklepu z zegarkami; sprawdzić ich sprzęt do naprawy zegarków i olej do zegarków; możesz poprosić go, aby wyjął olej do zegarków i sprawdził, czy nie masz więcej niż 4-5 rodzajów oleju do zegarków, nie zatrzymuj się z nim w tej naprawie.

Szczegół 4:

Nie naprawiaj go tak szybko, jak to możliwe i nie ufaj obietnicom, które „na to czekają”. Ponieważ inspekcja i dokładna inspekcja są niezbędnymi elementami konserwacji zegarka, nie można nie przejść kontroli szczęścia i niezawodności zegarka. Zostały natychmiast dostarczone do klientów.

Szczegół 5:

Po sprawdzeniu i naprawieniu nadwagi, musisz wynegocjować cenę z naprawiającym zegarki repliki przed przekazaniem mu zegarka. Po naprawie należy również poprosić o wszystkie wymienione części, szczególnie w przypadku zegarków, których koła zębate lub płytki drukowane zostały wymienione. Nie zapomnij o fakturze za naprawę i szczegółowym arkuszu rejestracyjnym obejmującym wewnętrzne znaczenie naprawy; części zamienne również muszą być wymienione, a jeśli importowane komponenty są również oznaczone, niech je stempluje.

Szczegół 6:

Jeśli nadal się martwisz, udaj się do lokalnego działu kontroli jakości technicznej w celu oceny, a jeśli znajdziesz problem, udaj się do Biura Przemysłowo-Handlowego lub Stowarzyszenia Konsumentów, aby złożyć skargę. Wcześniej musisz przedstawić wystarczające dowody i wzmocnić się, aby już teraz zadbać.

Powyższe sześć szczegółów nie może być zignorowane podczas naprawy zegarka; Mam nadzieję, że po przeczytaniu dokładnie zrozumiesz, jak bardzo możesz ulepszyć zegarek. W przyszłości możesz skorzystać z tych metod, aby uniknąć wgnieceń podczas naprawy zegarka.