Zegarek Replika Rolex Dlaczego Trwały, Na Początek Od Swojej Obudowy

Jakie są cechy klasycznego projektu obudowy Oyster marki Rolex? Jak można ją przekazywać przez tyle lat? Obudowa Oyster jest ważnym kamieniem milowym w historii Rolex, a nawet współczesnego zegarmistrza. Wymyślona przez replika Rolex w latach 1926 i wyposażona w opatentowany system pierścienia zewnętrznego, dolną osłonę i środkową obudowę, korona była pierwszą na świecie wodoodporną obudową na zegarki.

Ta doskonała proporcja i elegancki kształt obudowy, jest nie tylko symbolem solidnej i wodoodpornej wydajności, ale także kształtem i funkcją sprytnej integracji, niezależnie od tego, czy stal nierdzewna 904L, 18ct złoto lub 950 platynowy styl są również popularne na rynku, obudowa typu ostrygi stała się klasycznym Rolex, dlatego Rolex jest znany od długiego czasu!

Jakie są cechy koncepcji projektu zegarka replika Rolex ostrygowego i Xiaobian razem, aby się nauczyć, ogólnie mówiąc, można podzielić na następujące części:

wodoodporny

Uszczelniona obudowa zapewnia, że wszystkie zegarki Oyster są wodoodporne do co najmniej 100 metrów (330 stóp), a Rolex Deepsea, przeznaczony dla nurków, jest odporny na 3,900 metry (12,800 stóp).

Struktura warstw

Środkowa część obudowy Oyster (środkowa część obudowy) wykonana jest ze stali nierdzewnej 904L, 18ct złota lub platyny, wykonana przez drukowanie i obróbkę. Jest trwały i stał się kręgosłupem innych komponentów. Niektóre profesjonalne modele są wyposażone w boczne koronkowe osłony ramion, które są niezbędne do środkowego obudowy.

Wkręcić dolną osłonę

Dno ostrygi jest szczelnie wkręcone w środkową skrzynię, dzięki czemu jest w pełni uszczelnione. Charakterystyczny wzór dołu pochodzi z zegarka 1926 Oyster. Tylko autoryzowani zegarkowie replika Rolex mogą montować mechanizm za pomocą określonych narzędzi.

Wodoodporna korona górnego łańcucha

Korona, składająca się z niemal dziesięciu elementów, które mocno wkręcają się w obudowę, jest małym arcydziełem technicznym. Jest to pierwsza wodoodporna korona w historii zegarmistrza Rolex, całkowicie odizolowana od zewnętrznych szkodliwych substancji, chroniąca zamknięty świat wewnątrz stołu. Korony Rolex podwójne i trójne są ustawione w dwie lub trzy strefy uszczelniające, wypełniające i hydroizolacyjne właz łodzi podwodnej.

Wypukła soczewka małego okna

Opatentowana w latach 1953 lupa replika Rolex powiększa daty klasyczne Datejust. Charakterystyczne logo zegarka Rolex jest łatwe do rozpoznania z daleka. Również wykonany z niebieskiego kryształu odpornego na zarysowania i zamontowany na kryształowym lustrze. Dzięki podwójnej powłoki antyrefleksyjnej upewnij się, że data odczytu jest podwójnie widoczna. Ten mały szczegół pokazuje rygorystyczność Rolex.

Pierścień zewnętrzny

W przypadku Rolex kształt i funkcja są często ściśle ze sobą powiązane, zwłaszcza niezbędny pierścień zewnętrzny w żywym obrazie zegarka ostrygowego. Z biegiem lat wprowadzono różne stałe lub obracające się pierścienie zewnętrzne, wprowadzające nowe funkcje do różnych stylów zegarków, takich jak czas nurkowania, druga strefa czasowa, 24-godzinny wyświetlacz i skala prędkości. Materiał pierścienia zewnętrznego różni się również od drobnej stali do hartowanej ceramiki.

modelowanie

Oryginalny trójkąt zewnętrzny typu ostrygi ma praktyczne zastosowanie: te wzory dołu pomagają zewnętrznej śrubie pierścieniowej mocowanej na obudowie, aby zapewnić wodoodporną wydajność zegarka. Konstrukcja dolnej pokrywy oparta jest na tych samych względach i jest mocowana do tematu za pomocą specjalnego narzędzia Rolex. Dziś jednak kopalnia stała się estetycznym elementem designu i jedną z rzeczywistych cech replika Rolex.

Od urodzenia klasyczny projekt obudowy na ostrygi Rolex został przekazany do dziś, chociaż niektóre szczegóły zostały dopracowane. Ale ogólny design pozostał taki sam.