Zespół Akcji Świętego Mikołaja Breitling, Dobre Repliki

Z końcem kolorowego roku przywracany jest porządek roku, latarnie rozświetlają srebrzystą zimę, a wszędzie rozbrzmiewają kolędy, które nadają zimie radosnego nastroju. Zespół Breitling Santa Claus Action Team niesie ze sobą tajemnicze niebieskie pudełko upominkowe, które może unieść się w powietrzu, pływać na falach lub pędzić, przywożąc wszędzie wysokiej jakości zegarki, aby na czas stworzyć niespodzianki. Podążaj za Breitlingiem, aby wyruszyć w niezliczone przygody i podróżować „morsko, lądowo i powietrznie”!

Słodkie dzwonki grały świąteczną muzykę, a lekkie skrzydła przelatywały przez gwiaździstą noc Bożego Narodzenia. Avenger B01 Chronograph 44 ma niebieską tarczę, skórzany pasek w tym samym kolorze i solidny, samodzielnie wykonany dobre repliki zegarek Breitling. Jeden ruch, urodzony dla przygody, może również towarzyszyć Ci w lataniu po jasnym nocnym niebie Bożego Narodzenia. Navitimer Aviation Chronograph B01 Chronograph 43 ma wyraźną czarno-białą tarczę z charakterystyczną dla marki okrągłą linijką. Do nadgarstka przymocowany jest polerowany i matowy, siedmioczęściowy srebrny łańcuszek, który rozkwita klasycznym urokiem w zimowe wieczory.

Upiecz indyka i upiecz pierniki, rozgrzej kominek grzanym winem i zobacz, jak za oknem surfuje Święty Mikołaj. Automatyczny zegarek mechaniczny Superocean 6 ma białą tarczę z odporną na zarysowania ceramiczną ramką inkrustowaną tym samym kolorem. Całe ciało jest białe i nawiązuje do pięknej sceny śnieżnej. Lekko pomarańczowy używany pasek i gumowy pasek dodają witalności. Automatyczny zegarek mechaniczny Superocean Heritage B20 42 sprytnie łączy inspirację projektową oryginalnym zegarkiem z lat 50. XX wieku ze współczesnymi, wysokiej jakości materiałami. Błyszcząca zielona tarcza budzi witalność i zaprasza nas na „zielono” na Boże Narodzenie.

Gałęzie choinki ozdobione są kolorowymi dekoracjami, a po białym śniegu jeżdżą retro motocykle. Zegarek B01Deus z serii TOPTime kontynuuje niesamowite wrażenie zegara wyścigowego z małą czarną tarczą, małymi białymi tarczami i skalą prędkości. Zewnętrzny pierścień ozdobiony jest przyciągającymi wzrok kolorami czerwonym i pomarańczowym, a środkowa wskazówka chronografu ma kształt czerwonego światła, rozświetlającego świąteczną fantazję. Noc. Automatyczny zegarek mechaniczny z chronografem Chronomat 6 ma półprzezroczyste diamenty inkrustowane na lunecie i skalach oraz dwukolorowy złoty pasek. Jego olśniewający blask sprawia, że trudno oderwać wzrok, rozpoczynając w ten sposób złotą fantazję świąt Bożego Narodzenia.